team-member-img

Taşıma Yemek

Taşıma yemek hizmeti verilen merkez mutfağımız bünyesinde; eğitim salonu, demo mutfağı, , soğuk hava ve derin dondurucu depolar, meyve-sebze hazırlık ünitesi, et hazırlık ünitesi, unlu mamuller ünitesi, kahvaltı hazırlık ünitesi ile konveksiyonel fırınların ve direkt alevle maruz kalmayan kaynatma kazanlarının ve modern pişirme ekipmanlarının yer aldığı üretim bölümü bulunmaktadır.

Merkez mutfağımızda konusunda uzman Gıda Yük. Mühendislerimiz tarafından sağlıklı ve dengeli beslenme ilkesine bağlı kalarak her müşteri gurubu için özenle planlanmış menüler, modern ve hijyenik şartlar altında üretildikten sonra  thermobox taşıma sistemi ile temiz ve ortam hijyeni sağlanmış araçlarımızla talep edilen noktalara taşınmaktadır.

Yemeğin servisi ve sunumu, müşterilerimizin tercihine göre eğitimli ve nitelikli personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmet verdiğimiz mutfakların hijyenik ve teknik şartlar açısından uygun hale getirilmesi, yapılacak anlaşmalara bağlı olarak üstlendiğimiz sorumluluklar arasında yer almaktadır.